ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

7. 9. 2021 Projektový den „šikana a kyberšikana"

Dne 7.9. proběhl celoškolní projektový den „šikana a kyberšikana"

Děti v MŠ, nultých ročnících a první třídě se hravou formou a přiměřeně věku dozvěděly základní pojmy z této oblasti. Nakonec si  namalovaly Agresíka  a Uplakánka a naučily se básničku o chytrém  počítači.

Ve  vyšších ročnících prvního  stupně a na druhém stupni  se žáci  dozvěděli více o pravidlech a zásadách chování v internetovém světě, pracovali s pojmy netiketa či kyberšikana.   Dále vyplňovali různé pracovní listy, kde se setkali s pojmy agresor, oběť, šikana či škádlení.

Škádlení do školního prostředí patří, šikana nikoliv. A o to nám v naší škole jde.                                                                                                 

Šárka Slivová,  Zuzana Hanzelková,
metodičky prevence

Datum vložení: 13. 9. 2021 10:58
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 11:02
Autor:

Základní škola

Předpověď počasí

dnes, sobota 18. 9. 2021
slabý déšť 18 °C 14 °C
neděle 19. 9. slabý déšť 17/12 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Sponzoři a certifikáty