ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

O nás

Školní poradenské pracoviště ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37 vzniklo díky projektu „Inkluzívní vzdělávání žáků ve školách „spádových“ sociálně vyloučeným lokalitám – v tzv. romských" (č.j.: CZ.1.07./1.2.00/14.0014) a ve své činnosti pokračuje díky projektu "Vzdělávání pedagogů v oblasti sociální pedagogiky a multikulturní výchovy s cílem prevence rasismu a xenofobie a tvorba metodik pro práci s dětmi a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami v těchto oblastech na ZŠ a MŠ" (č.j.: CZ.1.07/1.2.17/02.0035).

Poskytuje poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům.

Odbornou a metodickou podporu poradenským pracovníkům ve škole poskytují pedagogicko-psychologická poradna, speciálně pedagogická centra a střediska výchovné péče.

ŠPP

dnes, sobota 18. 9. 2021