ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

Školní psycholog

Mgr. et Bc. Eva Nešutová

Školní psycholog poskytuje individuální poradenství pro žáky, rodiče a učitele. Poskytuje krizovou intervenci (pomoc při řešení obtížných situací) jednotlivcům i třídním kolektivům. Provádí diagnostiku některých kognitivních schopností žáků, stylů učení, profesní orientace vycházejících žáků a psychosociálního klimatu tříd.

Provádí také depistáže (vyhledávání žáků se specifickými vzdělávacími potřebami) a screening poruch učení na I. stupni. Pracuje s třídním kolektivem a spolupodílí se na přípravě a realizaci preventivních programů školy. Úzce spolupracuje se všemi členy ŠPP, učitelským sborem, vedením školy a PPP.

ŠPP

Počasí dnes:

14. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Sponzoři a certifikáty