ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

Školní psycholog

Mgr. et Bc. Eva Nešutová

Školní psycholog poskytuje individuální poradenství pro žáky, rodiče a učitele. Poskytuje krizovou intervenci (pomoc při řešení obtížných situací) jednotlivcům i třídním kolektivům. Provádí diagnostiku některých kognitivních schopností žáků, stylů učení, profesní orientace vycházejících žáků a psychosociálního klimatu tříd.

Provádí také depistáže (vyhledávání žáků se specifickými vzdělávacími potřebami) a screening poruch učení na I. stupni. Pracuje s třídním kolektivem a spolupodílí se na přípravě a realizaci preventivních programů školy. Úzce spolupracuje se všemi členy ŠPP, učitelským sborem, vedením školy a PPP.

ŠPP

Počasí dnes:

12. 6. 2021

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Sponzoři a certifikáty