ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

18. 12. 2020 Projektový den 2. A

Poslední den před Vánočními prázdninami jsme si připomenuli projektem "Čistota, půl zdraví", jak je důležité se o něj starat. Proto jsme si odpověděli na otázky z pracovního listu týkající se naší osobní hygieny, vyluštili křížovku o sportu a označili potraviny, které jsou pro nás zdravé.
Zvlášť v této době to platí pro nás dvojnásob a my si to dobře uvědomujeme spolu se svými kamarády, spolužáky a paní učitelkou Romanou Lazárkovou se o dodržování zásad hygieny budeme co nejvíce snažit a dodržovat je.

Datum vložení: 4. 1. 2021 8:53
Datum poslední aktualizace: 4. 1. 2021 8:58
Autor: Mgr. Romana Lazárková

Základní škola

Předpověď počasí

Počasí dnes:

15. 5. 2021

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Sponzoři a certifikáty