Volby členů do školské rady za zákonné zástupce

Volby členů do školské rady za zákonné zástupce 1

Informace k volbě člena školské rady za zákonné zástupce

Vážení zákonní zástupci,

volební komise ve složení: Mgr. Rostislav Maršálek, Mgr. Alena Mrhačová a Mgr. Silvie Mráčková z došlých návrhů na členy školské rady za zákonné zástupce sestavila tuto kandidátní listinu:

• 1.  Jiří Pliva
  • 2.  Hana Dudková
  • 3.  Petr Foltýn

Průběh voleb

Ve středu 30. 6. 2021 od 7:40 do 11:40 máte možnost tajnou volbou osobně zvolit svého zástupce vhozením volebního lístku se zatrženým navrhovaným kandidátem do volební schránky na vrátnici školy.

Volič obdrží volební lístek, ve kterém před jménem svého kandidáta udělá křížek.

Volí se pouze jeden z navržených kandidátů. (Volební lístek s označením více kandidátů je neplatný.)

Volební lístek Vám bude vydán na základě prokázání se občanským průkazem, případně jiným dokladem totožnosti na vrátnici školy v den voleb.

Každý zákonný zástupce může volit jen jednou, bez ohledu na to, kolik dětí má ve škole.

Při nedostatečném počtu voličů (50%) se budou volby opakovat v náhradním termínu. Kandidátní listina je neměnná.

Datum vložení: 25. 6. 2021 10:16
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2021 17:47