ZŠ a MŠ Merhautova Brno
ZŠ a MŠ Brno,Merhautova 37

Informace k revizi ŠVP

Informace k revizi ŠVP 1

Informace k revizi ŠVP

Od příštího školního roku budeme žáky naší školy vzdělávat podle nového školního vzdělávacího programu. Ten má být v rámci revize ICT více zaměřen na informatiku a rozvoj digitálních kompetencí ve všech předmětech.

 

Abychom se na nový ŠVP připravili co nejlépe, budou letos vyučující absolvovat několik školení, besed a metodických setkání. Jejich cílem je vytvořit takový vzdělávací program, který bude co nejvíce vyhovovat potřebám našich žáků.

 

Úvodní školení absolvují vyučující již tento čtvrtek odpoledne, a z tohoto důvodu bude z provozních důvodu zkrácena výuka:

  • 1. stupeň - do 11,40 hodin
  • 2. stupeň - do 12,00 hodin
Datum vložení: 4. 10. 2022 11:49
Datum poslední aktualizace: 4. 10. 2022 11:52
Autor: Mgr. Rostislav Maršálek, zástupce ředitelky školy

Základní škola

Předpověď počasí

dnes, sobota 26. 11. 2022
zataženo 9 °C 3 °C
neděle 27. 11. zataženo 7/1 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Sponzoři a certifikáty