www.zsmerhautova.cz

Informace k zápisu do mateřské školy KLIKNĚTE ZDE

Informace k zápisu do 1. tříd KLIKNĚTE ZDE

Se zápisem Vám rádi poradíme na tel.čísle 545 211 651 (v úředních hodinách) nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vážení rodiče, milí žáci, ačkoliv máme cestu, jak se dostat k veškerým výukovým materiálům v aktualitách tohoto školního webu i na facebookových stránkách školy, vkládáme informaci i zde na úvodní stránku.

1. Je potřeba spustit přes internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox, Chrome) Google Disk

3. Zapíšete přesně tohle heslo: 12345.zak a opět klikněte na tlačítko Další

4. Pokud se vám vpravo nahoře objeví oranžové Ž v kolečku, znamená to, že jste přihlášeni

5. Vlevo kliknete na Sdílené disky a tím se dostanete na Zadání pro žáky

Pokud máte nějaký problém:

- pište na email  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo do zpráv školního Facebooku (vhodné je nám poslat vyfocený screen toho, v čem máte problém)

- podívejte se na vytvořený videonávod zde: https://www.youtube.com/watch?v=gD6exB5hO4E&feature=youtu.be

ÚŘEDNÍ HODINY

V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOLY

V souvislosti s doporučením vlády omezit v co největší míře osobní kontakt, nařídila ředitelka školy všem zaměstnancům školy práci z domova (home office).

Z tohoto důvodu bude každý den ve škole od 8:00 do 10:00 hodin pouze pověřená osoba.

Tato osoba bude mj.:

• potvrzovat a vydávat formulář "Ošetřovné pro děti do 10 let"
  • vydávat vycházejícím žákům "Zápisové lístky" pro přijetí na střední školu
  • podávat rodičům a institucím informace

Další úřední hodiny mimo uvedenou dobu jsou zrušeny.

Děkujeme za pochopení.

K telefonické komunikaci pak telefonní číslo 545 211 651.

Rozhodnutí o přerušení provozu mateřské školy

S ohledem na závažný epidemiologický stav a po projednání se zřizovatelem – statutárním městem Brnem, městskou částí Brno-sever jsem rozhodla v souladu s § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů o dočasném přerušení provozu mateřské školy s účinností od 16. března 2020.

O dalším vývoji Vás budeme včas informovat.

Vážení rodiče, pevně věříme, že budete vnímat toto opatření jako důležitý preventivní krok k minimalizaci rizika k přenosu onemocnění.

Velice Vám děkujeme za pochopení.

PaedDr. Jana Foltýnová, Ph.D., ředitelka školy

Informace a formulář k "Ošetřovné pro děti do 10 let" najdete po kliknutí zde.

Rozhodnutí o přerušení provozu základní školy

Vážení rodiče,
dle oznámení Ministerstva zdravotnictví sdělujeme, že
od středy 11. 3. 2020
bude naše základní škola do odvolání uzavřena.

Uzavření školy s sebou nese následující opatření

- zrušení veškeré výuky

- družina i jídelna jsou mimo provoz

- dětem jsou odhlášeny obědy

- jsou zrušeny i odpolední mimoškolní aktivity našich žáků v prostorách školy

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy si můžete vyzvednout každý den v úředních hodinách od 8:00 do 12:00 hodin. Informace k žádosti o ošetřovné najdete zde.

Aktuální informace najdete v sekci na školních webových stránkách, školních Facebookových stránkách a na vstupních dveřích školy.

Děkujeme za pochopení.

PaedDr. Jana Foltýnová, Ph.D., ředitelka školy

Název školy

Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace

Merhautova 932/37, 613 00 Brno

Telefon, fax

Ředitelka školy

PaedDr. Jana Foltýnová, Ph.D.

Zástupce pro I. stupeň (statutární)

Mgr. Irena Řezníčková

Zástupce pro II. stupeň

RNDr. Iveta Machainová