NK Pavlač - doučování, pomoc se zápisem, atd.

NK Pavlač funguje od 16.3. v omezeném režimu. Nejsou otevřené kluby a neprobíhá ani terén.

Pracovníci jsou ale k dispozici od pondělí do pátku v čase 10-18 na telefonu (776 519 924 nebo 603 506 510) nebo online na FB profilu Jan Pavlačák.

Nabízíme primárně tyto služby:

• Poradenství - orientace v nařízeních kolem koronaviru, poradenství ohledně kontaktu s úřady, atd.
  • Pomoc se školou - nabízíme doučování online (přes FB - videohovorem),  poskytnutí školních pomůcek, tisk materiálů ze školy (můžeme být i prostředníkem pro předávání materiálů pro domácí přípravu, pokud k nim vaši žáci nemají přístup - nemají např. internet)
  • Pomoc se zápisy do MŠ a ZŠ - pro rodiče: nabízíme možnost přístupu k internetu v klubu (Vranovská 4) pro vyřízení zápisu dětí