Školní bowlingová liga

I v letošním školním roce se naše škola aktivně zúčastní „Školní bowlingové ligy“.

Soutěž je pořádána Českou bowlingovou asociací a družstva z přihlášených škol se mezi sebou utkají v rámci 4 turnajů. Soutěží se nejen o nejlepší družstvo, ale i o nejzdatnějšího jednotlivce. Naši školu reprezentuje 17 žáků, kteří utvořili 3 mužstva. Jedná se o žáky 6.-9. tříd. Akce probíhá v bowlingové hale v Líšni. V rámci spravedlnosti jsou dětem podle věku přiděleny handicapy.

1. kolo, které proběhlo ve středu 26.2.,  provázela nejen snaha o co nejlepší výsledek, ale především přátelská atmosféra a fair play. Družstvo A se vyhouplo na 2. místo, Filip Gotkowski je na stejném místě mezi jednotlivci, Tomáši Krištofovi patří zatím 3. místo.

Už se všichni těšíme na další kolo.

Dagmar Dědičová, Rostislav Maršálek, vyučující TV

Výsledky