VIDA CENTRUM

Konečně jsme se spolu s prvňáčky mohli vypravit 13. 1. 2020 do VIDA CENTRA, kde jsme si zamluvili také program ze Science Show s názvem Albatros - Show o létání pro nejmenší diváky. Byla to pro nás opravdová senzace vidět na vlastní oči, jak vzduch dokáže naplňovat předměty, jak s nimi dokáže pohybovat nejen nahoru, dolů, vpravo a vlevo, ale také rozpohybovat vznášedlo. Dokonce nám na této Show ukázali, že se dá vzduch také obarvit a společně jsme na vlastní oči viděli obarvené vyfouknuté kroužky, které se nám rozplývaly nad hlavami.

Kromě této poučné show jsme si sami i spolu s vědátory prošli celou expozici interaktivních exponátů, kde jsme si ověřili na vlastní oči, uši, ruce a nohy, jak funguje svět kolem nás. Odcházeli jsme všichni s velkým nadšením a  radostí, že jsme zde mohli spolu s našimi třídními učiteli pobýt a už se těšíme, jak se sem vrátíme spolu s našimi rodinami.

žáci 1. A, 1. B, 1. C s třídními učiteli a asistenty

Fotoglalerie