Vánoce na Zelňáku

Nemáme sice sbormistra ani vedoucí pěveckého kroužku, ale zpíváme si s chutí v hodinách hudební výchovy jak na I., tak i na II. stupni. Blíží se kvapem Vánoce a my jsme měli příležitost ukázat něco ze svého umu na veřejnosti. Pod vedením Mgr. Roberta Šariského jsme se nejprve krátce secvičovali ve škole, abychom, sice s trémou a rozechvěním, ale s velkou snahou a pokorou, vystoupili dopoledne 13. prosince na "Zelňáku". Podpořit nás přišli naši spolužáci, rodiče i prarodiče. Jsme velice rádi, že jsme se sešli i s bývalými žáky naší školy. Věříme, že se i vám líbily koledy a vánoční písně v podání Kristýny Bechtoldové a Jana Němečka. Zněly krásně. Pokud jste nás neslyšeli, poznačte si v kalendáři adventní čas a naši školu. Určitě budeme i v roce 2020 v programu.

Mgr. Miroslava Svobodová

Fotogalerie