Gastronauti aneb cesta za zdravím

Dnes nás nulté ročníky a první ročník navštívili Gastronauti a ukázali nám cestu potravy, kterou snědla Anička, a která vedla jejím tělem z dutiny ústní až do tenkého a tlustého střeva, ale nechtěla opustit tělo, protože Anička moc nepila a nejedla naši kamarádku vlákninu, která vše vyčistí, namočí a spláchne. Nakonec jsme jí pomohli my všichni a zatancovali jsme si spolu se všemi kamarády vlákninou, bílkovinou a cukrem tanec, který jí pomohl se hýbat a nakonec nestrávené zbytky potravy z těla dostat pryč ven. Dostali jsme od Gastronautů diplom, který jsme si samy vybarvili a ochutnali jsme zdravá slunečnicová semínka. Kamarádům děkujeme za krásné, poučné Divadlo a těšíme se na ně zase někdy brzy na viděnou.

Mgr. Zuzana Růžičková, Mgr. Hana Knobová, Mgr. Romana Lazárková.

Fotogalerie