Tvorba ve 2.AV

Jmenuji se Justin a chodím do II.AV. Chtěli bychom vám se spolužačkou Míšou ukázat některé naše práce z VV a PV. Já jsem si dnes, ve středu 19.6.2019,  odnesl přes 60 výkresů a Míša dokonce více než 80.

Pracovali jsme s vodovými barvami, voskovkami a pastelkami, používali jsme nůžky a lepidlo. Některé práce jsme měli prostorové. Tiskli jsme pomocí špuntů, šťourátek do uší, květů pampelišek a listů stromů. Skládali jsme vějíře a tvořili z nich lampy, kola, nebo sukýnky andělů. Šili jsme.

P. učitelka Mgr. Z. Růžičková nám práci zadávala podle ročních období a také svátků, nezapomněli jsme na Vánoce, Velikonoce, Den matek.

Protože máme ze své tvorby radost a máme se doma čím pochlubit, chceme paní učitelce za celou třídu poděkovat.

Justin Horváth, Míša Hurtová s pomocí as. ped. Mgr. M.Svobodové

Fotogalerie