Výlet 8.AM - Olomouc

Ve dnech 13. 6.-14. 6. se studenti z osmého ročníku společně s paní učitelkou D. Dědičovou a N. Hozovou vydali na školní výlet do sluncem zalité Olomouce. Díky nabitému programu, krásnému počasí a výborné organizaci třídní učitelky si všichni pobyt v Olomouci velmi užili. Itinerář celého výletu zahrnoval aktivity nejen výchovně-vzdělávacího charakteru (pracovní listy na téma historické centrum, návštěva Pevnosti poznání, rozvíjení mezipředmětových vztahů v tamější zoologické zahradě), ale také návštěvu místního koupaliště či minigolfu. Ubytování bylo zajištěno na vysokoškolských kolejích UPOL. S potěšením můžeme říci, že i přes vysoké letní teploty jsme toho viděli a stihli navštívit opravdu hodně. Odezvy od studentů i učitelů jsou jen kladného charakteru.

Mgr. Nikola Hozová

Fotogalerie