Školní ples

Ve večerních hodinách se dne 15. 3. v kulturním Sále lidového domu pořádal tradiční školní ples naší školy. Krásnou atmosféru hned ze začátku nastolili studenti devátých ročníků. Právě těm patřil taneční parket, který se jim podařilo rozpohybovat nápaditou taneční choreografií, za niž patří velké díky naší paní učitelce Ivě Jarošové. Ta s žáky měsíce předem nacvičovala nejrůznější tance, formovala jejich pohybové dispozice a dovedla tak jejich vystoupení k dokonalosti. Všichni odvedli obrovský kus práce, čehož si v tento večer nešlo nevšimnout.

O skvostný průběh večera se zasloužila také hudební skupina POHODA, která nenechala jedinou židli obsazenou. Ples se stal momentem, kdy spolu mohli trávit čas jak žáci, tak i pedagogové, vedení školy a rodinní příslušníci našich studentů. Ohlasy na tento úžasný večer byly jen pozitivní. Všichni se však shodli, že až moc rychle utekl.

Doufáme, že pro naše studenty byl ples nejen příležitostí, kdy si mohli obléci líbezné plesové róby či obleky, ale že se stal především další akcí, na kterou budou stejně jako na naši školu vzpomínat s úsměvem na rtech.

Mgr. Brožová Nikola

Fotogalerie