Výsledky Pythagoriády 2017-18

Ve středu 30. května se uskutečnilo okresní kolo matematické soutěže-Pythagoriáda. Do tohoto kola postoupili žáci, kteří ve školním kole získali 12 a více bodů. Tento počet bodů byl stanoven proto, že žáků, kteří by soutěžili se ziskem 10, resp. 11 a více bodů, by bylo veliké množství - pro organizaci neproveditelné. Informace o počtu bodů byla na našem webu zveřejněna, ale asi ne na portále chces-soutezit.cz. Omlouváme se proto všem, kteří přišli soutěžit a soutěžit nemohli.

Soutěžili žáci 7. tříd základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Z původně přihlášených 113 dětí nakonec soutěžilo 96 žáků.

Úspěšným řešitelem se stali všichni, kteří dosáhli 10 a více bodů.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA je ZDE k dispozici a žáky na 1.-3. místě čeká za vynikající výsledky ocenění a diplom. Pro ceny si přijďte na sekretariát naší školy ve dnech 5.-8. června v čase od 8.00-14.00h