Přípravné ročníky v Bongu

Protože jsme dostali nabídku, která se těžko odmítá, rozhodly se naše p. učitelky, že ji využijeme. A to nejen v prvním, ale i ve druhém pololetí. Jedná se o strávení dopoledne v zábavném parku Bongu za velmi výhodnou cenu pro předškolní děti.

Do Bonga jsme se tedy vypravili už v 8 h, na „opozdilce“ jsme nemohli čekat, protože naše cesta byla velmi dlouhá. Nejdříve jsme jeli tramvají, pak „po svých“ asi 20 minut do zmíněného zábavného parku.

Bylo to zde strašně prima, spousta atrakcí, adrenalinu, kdo chtěl, mohl si i připlatit  další aktivity. V průběhu dopoledně jsme se museli i nasvačit, ale na to nebylo moc času, kyž atrakce  stále lákaly. Také bufet nám byl plně k dispozici a dobrot tam bylo nespočítaně.

V 11 h jsme se museli sbírat k odchodu, protože nás opět čekala dlouhá cesta ke škole, kde nás už očekávali rodiče a výborný oběd v naší školní kuchyni.

Tř. učitelky 0.ABCV

Fotogalerie